
W magicznym świecie przyrody.
Dnia 17 września 2025 roku uczniowie klasy II pojechali na wycieczkę do Arboretum w Nadleśnictwie Marcule. Przywitał ich sympatyczny pan leśniczy- Łukasz, który rozpoczął spotkanie od projekcji filmów pt. „Parki Narodowe” i „Dzik Ryjek”. Uczniowie w przystępny sposób dowiedzieli się o tym, jak należy zachować się w miejscach, gdzie cała przyroda jest pod ochroną, a…