Zabawa Andrzejkowa w naszej szkole!
27 listopada odbyła się niezwykła zabawa andrzejkowa, podczas której przenieśliśmy się do bajkowego świata pełnego kolorów i fantazji. Na parkiecie królowały postacie z bajek, filmów oraz superbohaterowie, a do tańca porwał nas niezawodny DJ Mariano. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali również uczniowie w specjalnym występie Podczas zabawy pani dyrektor Iwona Borek pogratulowała: uczniom biorącym udział w…