25 czerwca 2026 r. w grupie „Małych Odkrywców” wspólnie świętowaliśmy zakończenie roku przedszkolnego. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, uśmiechów i pięknych wspomnień.
Dziękuję moim wychowankom za cały rok wspólnej nauki, zabawy i odkrywania świata. Dziękuję również Rodzicom oraz Pani Dyrektor za zaufanie, życzliwość, współpracę i wsparcie.
Przed nami czas wakacyjnego odpoczynku. Życzę wszystkim dzieciom i ich rodzinom bezpiecznych, słonecznych i pełnych radosnych chwil wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nowych przygód i nabierania sił przed kolejnym rokiem.
Wychowawca grupy „Małych Odkrywców”





















