Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień. Dzieci z grupy „Jeżyków” zaprezentowały przygotowany program artystyczny, który był pięknym podsumowaniem wspólnie spędzonego roku oraz okazją do zaprezentowania swoich talentów.
Szczególnie wzruszającą chwilą było pożegnanie naszych 6-latków, którzy kończą swoją przedszkolną przygodę i już od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Życzymy im wielu sukcesów, radości z odkrywania świata, wspaniałych przyjaźni oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niech szkoła będzie miejscem pełnym ciekawych doświadczeń i spełniania marzeń.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za całoroczną współpracę, życzliwość, zaangażowanie oraz wsparcie. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo nauczycieli i pracowników przedszkola. To dzięki wspólnym działaniom mogliśmy stworzyć dzieciom bezpieczne i pełne radości miejsce do nauki i zabawy.
Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła Pani Dyrektor Iwona Borek , która skierowała do dzieci serdeczne gratulacje oraz życzenia powodzenia na nowym etapie edukacji.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony rok. Życzymy dzieciom i ich rodzinom słonecznych, bezpiecznych oraz pełnych niezapomnianych chwil wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
























