Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie „Jeżyków”
Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień. Dzieci z grupy „Jeżyków” zaprezentowały przygotowany program artystyczny, który był pięknym podsumowaniem wspólnie spędzonego roku oraz okazją do zaprezentowania swoich talentów. Szczególnie wzruszającą chwilą było pożegnanie naszych 6-latków, którzy kończą swoją przedszkolną przygodę i już od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Życzymy…
Czytaj więcej “Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie „Jeżyków”” »